Dovolujeme si vás upozornit na změny v ceníku Barna Medical s.r.o. platné od 1. 12. 2021. Ceník k nahlédnutí zde.“

Vítejte v
Barna Medical,

v klinice, která se zabývá komplexní péčí o pohybový aparát. Ke každému pacientovi přistupujeme individuálně, neřešíme jen problém, s kterým pacient přichází, ale hledáme možné příčiny, které se snažíme odstranit.
Skvělých výsledků se nám daří dosáhnout díky zkušenému týmu úzce spolupracujících lékařů, kteří využívají při hledání příčin specializované diagnostické postupy - ultrazvukové vyšetření, rentgen, případně magnetickou rezonanci, CT či EMG.
Následně lékař doporučí cílenou rehabilitační péči, kterou provádí tým fyzioterapeutů s pomocí nejmodernějších léčebných přístrojů.

23000+

spokojených klientů.

30

odborníků.

13 let

se staráme o naše pacienty.

barnamedical team

S ČÍM MÁME VÝBORNÉ VÝSLEDKY?

Bolesti zad

Díky přesné anamnéze léčíme skutečnou příčinu Vašich problémů se zády. Úleva od bolesti už po prvních dnech léčby!

Více info

Zánětlivé stavy pohybového ústrojí

Díky přesné anamnéze léčíme skutečnou příčinu Vašich problémů se zády. Úleva od bolesti už po prvních dnech léčby!

Více info

Natržené svaly

Precizní diagnostika a moderní přístrojová terapie urychlí rekonvalescenci. Včasná rehabilitace zkrátí dobu léčby až o 50 %.

Více info

Rehabilitace po úrazech

Po úrazu či operaci Vám sestavíme nejefektivnější program na míru. Náš přístup je celostní – kombinujeme znalosti napříč mnoha obory.

Více info

Naše služby

Fyzioterapie

Fyzioterapie je moderní složka rehabilitace, která se zabývá diagnostikou, léčbou a prevencí poruch pohybového systému organismu.

Více info

Akupunktura

Akupunkturou se v dnešním slova smyslu rozumí ovlivňování tělesných okrsků akupunkturními jehlami.

Více info

Rázová vlna

Naše nejmodernější metody Vám pomohou ulevit od potíží nejrůznějšího původu.

Více info

Léčba krevní plazmou

Jedná se o revoluční léčbu onemocnění pohybového aparátu, při které se využívá protizánětlivý a růstový potenciál Vaší vlastní krve..

Více info

Lymfatické masáže

Lymfatický systém hraje neocenitelnou roli při tvorbě protilátek, při zneškodňování bakterií, virů a škodlivých látek.

Více info

Infuzní terapie

Aplikace léků proti bolesti a na uvolnění svalstva pomáhá jak při akutních, tak i chronických bolestech pohybového aparátu.

Více info

Funkční diagnostika

Funkční diagnostika stability i dynamiky dolních končetin a trupu je cílená statická i dynamická diagnostika.

Více info

Konzervativní ortopedie

Trápí vás problémy s pohybovým ústrojím? Náš tým odborníků se specializuje na léčbu běžných i nejkomplikovanějších potíží

Více info

POSTCOVIDOVÝ SYNDROM

Prodělali jste onemocnění covid-19 a stále se necítíte fit?

Trápí Vás nadále únava, dušnost, bolesti svalů, kloubů? Zadýcháváte se po pár metrech Na našem pracovišti máme zkušenosti s úpravou těchto příznaků. Přistoupili jsme inovativně k možnostem léčby a můžeme Vám pomoci k nápravě celkového stavu, zlepšení dýchání, k odstranění nadměrné únavy.

Jak na to?

Účinná pomoc, jak se zbavit obtíží po covidu-19

Díky cílené fyzioterapii a ovlivnění reflexních změn, uvolnění svalových fascií, uvolnění kloubních blokád, kombinací metod intenzivní vitaminoterapie – aplikace vitaminu C, multivitaminu a nejvýkonnějších prostředků fyzikální terapie – magnetické indukce, robotické laserové sprchy nebo aplikací oxidu dusnatého, vám umožníme opět lépe dýchat, zlepšit prokrvení plic a přísun kyslíku, a tím se cítit zdravěji.

Pozitivním výsledkem je zmírnění únavy, zlepšení pocitu volného dechu a svobody pohybu. Čím dříve s léčbou začnete, tím je menší riziko nevratného poškození dýchacího systému, a to především fibrózy plic.

Přestože je tato léčba nová, má velice pozitivní výsledky ověřené komplexní studií u těžších pacientů na covidových lůžkách.

Neváhejte a objednejte se k nám na telefonním čísle 731 682 650 nebo 731 682 651 .

35% na infuzi vitaminu C

po celý podzim

Vitamin C neboli kyselina askorbová je jeden z nejznámějších, nejběžnějších a hlavně nejpotřebnějších vitamínů. Je důležitou součástí organismu každého člověka.

Při placení nahlašte kód: BM35

Objednejte se u nás

S čím Vám můžeme pomoci?


Jak akutní je Váš stav?

Uveďte veškeré doplňující informace, které považujete za důležité!


Objednat

Položky označené * jsou povinné.

Často kladené otázky


Neléčíme pouze sportovce. Dveře jsou u nás otevřeny každému, kdo řeší akutní nebo chronické problémy s pohybovým ústrojím, či ho pouze zajímá prevence. Nesprávné pohybové návyky a s tím spojené nemoci vznikají například i při celodenní sedavé práci u počítače apod.

Ano, můžete. Stačí, když nám ve formuláři na našem webu zanecháte své telefonní číslo a my se Vám do hodiny ozveme. Na akutní bolesti zad se dokonce specializujeme. Díky nejmodernější přístrojové diagnostice a terapii Vám dokážeme velice rychle ulevit od bolesti. Následné rehabilitace sestavená přímo Vám na míru pak pomůže vyléčit skutečnou příčinu problémů.

Náš přístup je celostní a pohled na pacienta komplexní. Vždy hledáme skrytý původ nemoci či problému. K tomu nám pomáhá i nejmodernější přístrojová diagnostika, kterou máme jako jedni z mála v České republice k dispozici a tím se řadíme ke světové špičce.

Hodnocení našich klientů


Spolupracujeme