Telefon / Phone
+420 731 682 650
+420 731 682 651
MÁME OTEVŘENO KAŽDÝ VŠEDNÍ DEN
MÁME STÁLE OTEVŘENO

MÁME OTEVŘENO KAŽDÝ VŠEDNÍ DEN

Naši lékaři jsou vám připraveni
pomáhat každý všední
den 8.00 - 17.00.
Objednat se můžete telefonicky
nebo pomocí formuláře
níže na stránce.

Jsme tu pro vás, tým Barna Medical

Barna Medical

S čím můžeme pomoci?

Jednoduše nás kontaktujte a my Vám zavoláme zpět!

Jak akutní je Váš stav?
čerstvé zranění
chronický problém
jiná akutnost
Souhlasím s použitím osobních údajů*
Uveďte veškeré doplňující informace, které považujete za důležité!

Opište prosím kontrolní text:

Můžete nás také kontaktovat na tel. +420 731 682 650
nebo nám napište na email info@barnamedical.cz

S čím máme výborné výsledky

Bolesti zad

Díky přesné anamnéze léčíme skutečnou příčinu Vašich problémů se zády. Úleva od bolesti už po prvních dnech léčby!

 

Zánětlivé stavy pohybového ústrojí

Po rychlém vyšetření ultrazvukem ihned zahájíme cílenou rehabilitaci. Léky, kortikoidy a klidový režim dle nás není řešením.

 

Natržené svaly

Precizní diagnostika a moderní přístrojová terapie urychlí rekonvalescenci. Včasná rehabilitace zkrátí dobu léčby až o 50 %.

 

Rehabilitace po úrazech

Po úrazu či operaci Vám sestavíme nejefektivnější program na míru. Náš přístup je celostní – kombinujeme znalosti napříč mnoha obory.

 
Více

Reference

 Na Barna Medical jsem se obrátil na základě doporučení ortopeda z polikliniky Na Dlouhém Lánu. Trpěl jsem artrózou hlezna a kolena a MUDr. Fenclová prokazatelně přispěla k vyléčení těchto partií. Byl jsem velmi mile potěšen, jak přístupem MUDr. Fenclové tak i kolektivu recepčních a dalšího odborného personálu, kteří mi vycházeli a vychází vstříc. Moc děkuji za vlídný přístup a péčí.
Prof. Ing. RNDr. Petr Procházka, DrSc., dr.h.c.

Rok a půl jsem nemohl hrát tenis kvůli diagnóze „tenisového lokte“. Pomohla mi až terapie MUDr. Barny, díky které jsem se mohl vrátit k aktivnímu životu.
Zbyněk Hroneš

Vyhřeznutá ploténka mě na dlouho vyřadila z pracovního procesu. Vyzkoušela jsem všechno, ale opravdu mě vyléčili až specialisté v Barna Medical.
Hana Jenčová

Do kliniky mě přivedl "tradiční" přetržený křížový vaz. O současnou údržbu pohybového aparátu po výhřezu ploténky a se stará Bc. Petr Strnad. Jeho odborná způsobilost, ochota vyjít vstříc i v nestandardních situacích a vysoká osobní zodpovědnost jsou pro kliniku značným přínosem.
Ing. Petr Šimčák

Od první návštěvy je přístup všech zaměstnanců velice vstřícný, profesionální  a přátelský s jednoznačným cílem pomoci klientovi trvale od stávajících obtíží. I když se někdy mé bolesti beder ozvou, díky nim vím, jak si pomoci. Mohu opravdu jen doporučit.
Jiří Krofta

Za panem doktorem Barnou jsem přišla s bolestmi kolen, kvůli kterým mi jiný ortoped doporučil skončit se sportem (volejbal a basketbal). Po 5 návštěvách jsem se byla schopná znovu začít sportovat.
RNDr. Alena Horáková

Eva-Hubena-reference-fyzioterapie-barna-medicalBarna Medical využívám díky zaměstnavateli pro rehabilitaci kolena a při problémech s bederní páteří. MUDr. Barna mi vždy s úsměvem pomůže při akutních problémech a Bc. Petr Strnad mi dokáže rozhýbat zdánlivě nerozhýbatelné. Oceňuji komplexní péči milými odborníky obzvláště při ručních lymfatických masážích pí Moniky Štíbrové.
Eva Hubená

Jitka_Chlastakova_referenceOd svých 7 let hraji fotbal. To přináší velkou zátěž, obzvláště v posledních letech, kdy objem tréninku stoupl. Během mé kariéry mě už potkalo několik zranění. V poslední době mě velmi trápily bolesti zad v oblasti bederní páteře. Díky svědomitému přístupu fyzioterapeutek z Barna Medical v Mařákově moje problémy téměř vymizely. Konečně mi někdo vysvětlil jak se mám o své tělo starat a našel příčinu obtíží. Patří jim velké dík!
Jitka Chlastáková

Petr_Svoboda_referencePřišel jsem s více problémy, ten hlavní asi byla pravá Achillovka, která byla z dřívějška mockrát operována. Přetížení způsobilo, že se tam stal takový malý zánět. Celou sezónu jsem chodil k MUDr. Barnovi.Léčba u vás v Barna Medical s.r.o. vlastně zapříčinila, že jsem odzávodil celou halovou sezónu s kvalitními časy. Před Evropou ta léčba způsobila to, že jsem mohl bojovat  o medaili a jednu z nich jsem získal.
Petr Svoboda

Romana_Hojna_referenceRáda bych touto formou poděkovala za profesionální péči , která se mi dostává na klinice Barna Medical.Pravidelná rehabilitace a péče hl. fyzioterapeuta Petra Strnada mi pomáhá eliminovat dlouhodobé bolesti zad.
Romana Hojná

Eva_Beckova_ReferenceDo kliniky mě přivedla dlouhodobá bolest zad, resp. krční páteře. Velmi oceňuji přesnou diagnostiku a vstřícný přístup MUDr. Fenclové. Následná odborná rehabilitační péče Bc. Petra Strnada je pro mě nenahraditelným doplňkem poměrně náročného životního rytmu. Velmi oceňuji jeho profesionální přístup kombinující využití moderních technologií (Tecar terapie) a individuálního přístupu včetně přípravy individuálního cvičebního plánu. Velmi děkuji.
Eva Becková

 

FAQ

Specializujete se pouze na sportovce a sportovní medicínu?
Neléčíme pouze sportovce. Dveře jsou u nás otevřeny každému, kdo řeší akutní nebo chronické problémy s pohybovým ústrojím, či ho pouze zajímá prevence. Nesprávné pohybové návyky a s tím spojené nemoci vznikají například i při celodenní sedavé práci u počítače apod.


Mám akutní bolesti zad. Mohu se objednat rovnou k vám?
Ano, můžete. Stačí, když nám ve formuláři na našem webu zanecháte své telefonní číslo a my se Vám do hodiny ozveme. Na akutní bolesti zad se dokonce specializujeme. Díky nejmodernější přístrojové diagnostice a terapii Vám dokážeme velice rychle ulevit od bolesti. Následné rehabilitace sestavená přímo Vám na míru pak pomůže vyléčit skutečnou příčinu problémů.

V čem se odlišujete od ostatních? Proč se mám léčit právě u vás?
Náš přístup je celostní a pohled na pacienta komplexní. Vždy hledáme skrytý původ nemoci či problému. K tomu nám pomáhá i nejmodernější přístrojová diagnostika, kterou máme jako jedni z mála v České republice k dispozici a tím se řadíme ke světové špičce.

 

Spolupracujeme

Smluvní pojišťovny
Newsletter
Budete mít přehled o slevách a pravidelných akcích.
Kontakty

Pod Krejcárkem 975/2, Praha 3 – Žižkov
vstup A/B - 3. patro

Mobil: +420 731 682 650, +420 731 682 651
Email:

Ordinační doba
Pondělí - Pátek od 8:00 do 17:00

Web: BARNA MEDICAL | © BARNA MEDICAL
Covid 19 2