Soutěž na stránkách Elle

Soutěž na stránkách Elle

V dubnu proběhla soutěž na stránkách ELLE.CZ, kde si výherci mohli užít naše ceny.

Analýzy těla na unikátním přístroji Tanita BC418 zdarma

Tento přístroj jediný v Praze Vám do 30 vteřin určí množství tělesného tuku, svalové hmoty, hydrataci organismu, riziko viscerálního tuku a další zajímavé parametry, které se týkají vašeho těla. Analýzu provádí nutriční poradce, kterého můžete i vyzpovídat, pokud máte záludné otázky týkající se výživy.

Lymfatická drenáž dolních končetin sleva 50%

Nechte se uvolnit lymfatickou drenáží, jež patří mezi velmi příjemnou a jemnou techniku. Rozproudí tok Vaší lymfy, čímž pomáhá odstranit zatěžující metabolity a toxiny z organismu, redukuje celulitidu, vyhlazuje pokožku, odstraňuje otoky nohou.

Detoxikační kúra sleva 30%

Dopřejte si detoxikační vaničku Dr.Staggs, která uvádí lidský organismus do ideální bioenergetické rovnováhy. Ideální pro jarní očistu a odstranění jarní únavy.

Analýza kapky krve sleva 50%

Z kapky krve odebrané z prstu Vám okamžitě zjistíme stav vnitřního prostředí, funkčnost imunitního systému, přetížení některých vnitřních orgánů, překyselení organismu, zásobení kyslíkem, negativní účinky stresu, sklony ke střevní dysbióze, metabolickým a degenerativním procesům.

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

Ozveme se Vám

Ozveme se Vám

Přes kontaktní formulář.

Akutnost Vašeho stavu
  • čerstvé zranění
  • chronický problém
  • jiná akutnost

Můžete nás také kontaktovat na tel. +420 220 514 761
nebo nám napište na email info@barnamedical.cz

Newsletter

FAQ

Budu si léčbu u vás vůbec moct dovolit? Lze ji hradit i z veřejného zdravotnictví?
Ano, samozřejmě. Mezi pacienty neděláme rozdíly. Máme uzavřené smlouvy s nejčastějšími zdravotními pojišťovnami v České republice – viz naše smluvní pojišťovny v zápatí webu. Osobní přístup ke každému pacientovi je pro nás naprosto klíčový.  


Specializujete se pouze na sportovce a sportovní medicínu?
Neléčíme pouze sportovce. Dveře jsou u nás otevřeny každému, kdo řeší akutní nebo chronické problémy s pohybovým ústrojím, či ho pouze zajímá prevence. Nesprávné pohybové návyky a s tím spojené nemoci vznikají například i při celodenní sedavé práci u počítače apod.


Mám akutní bolesti zad. Mohu se objednat rovnou k vám?
Ano, můžete. Stačí, když nám ve formuláři na našem webu zanecháte své telefonní číslo a my se Vám do hodiny ozveme. Na akutní bolesti zad se dokonce specializujeme. Díky nejmodernější přístrojové diagnostice a terapii Vám dokážeme velice rychle ulevit od bolesti. Následné rehabilitace sestavená přímo Vám na míru pak pomůže vyléčit skutečnou příčinu problémů.

V čem se odlišujete od ostatních? Proč se mám léčit právě u vás?
Náš přístup je celostní a pohled na pacienta komplexní. Vždy hledáme skrytý původ nemoci či problému. K tomu nám pomáhá i nejmodernější přístrojová diagnostika, kterou máme jako jedni z mála v České republice k dispozici a tím se řadíme ke světové špičce.

 

Spolupracujeme

Smluvní pojišťovny
Kontakty

Pod Krejcárkem 975/2, Praha 3 – Žižkov
vstup A/B - 3. patro

Mobil: +420 731 682 650, +420 731 682 651
Email:

Ordinační doba
Pondělí - Pátek od 8:00 do 17:00

Web: BARNA MEDICAL | © BARNA MEDICAL