Telefon / Phone
+420 731 682 650
+420 731 682 651

Lymfatické masáže

Lymfatické masáže

Lymfatický systém hraje neocenitelnou roli při tvorbě protilátek, při zneškodňování bakterií, virů a škodlivých látek. Špatná životospráva, stres nebo zvýšená fyzická zátěž dává našim tělům zabrat. Bolestivé otoky a zduření lymfatických uzlin doprovázené únavou a vyčerpaností bychom rozhodně neměli nechat bez povšimnutí. Tým specialistů Barna Medical ví, jak pomoci. Svěřte se do péče profesionálů.

Co je lymfatická masáž

Jde o jemnou masáž, během níž zkušený terapeut vyvíjí speciálními hmaty lehký tlak na pokožku. Precizními kruhovitými či spirálovitými hmaty s pomalou frekvencí uvádí tok lymfy do pohybu a pomáhá zbavit celé tělo odpadních, toxických látek a samotných otoků.

Jak lymfatické masáže fungují

Léčebná metoda pomáhá tělu zvládnout zvýšenou zátěž a aktivovat vlastní obranný systém. Lymfodrenáží dochází k odvádění odpadních látek z tkání do cév lymfatické soustavy a k likvidaci choroboplodných zárodků v mízních uzlinách. Přímý kontakt s kůží účinně působí při ošetření celulitidy a otoků. Ruční masáž je možné doplnit také přístrojovou lymfodrenáží.

Kdy masáže pomáhají

Pod vedením našich odborníků se masáž před i po operačních zákrocích či po úrazech osvědčila jako metoda, která podporuje hojení pooperačních a poúrazových otoků a krevních výronů. Dále jsou vhodné:
  • proti celulitidě – zlepšuje napětí kůže a tkáně, jsou odváděny odpadní látky metabolismu
  • proti migrénám při lymfodrenáži hlavy a krku – mohou být vyvolány tlakem nahromaděné lymfy
  • proti otokům - uvolňuje tkáňové napětí
Masáž zabraňuje jizevnatění a působí protizánětlivě, zvyšuje obranyschopnost organismu a podporuje pročištění organismu.
 

S čím můžeme pomoci?

Jednoduše nás kontaktujte a my Vám zavoláme zpět!

Jak akutní je Váš stav?
čerstvé zranění
chronický problém
jiná akutnost
Souhlasím s použitím osobních údajů*
Uveďte veškeré doplňující informace, které považujete za důležité!

Opište prosím kontrolní text:

Můžete nás také kontaktovat na tel. +420 731 682 650
nebo nám napište na email info@barnamedical.cz

FAQ

Specializujete se pouze na sportovce a sportovní medicínu?
Neléčíme pouze sportovce. Dveře jsou u nás otevřeny každému, kdo řeší akutní nebo chronické problémy s pohybovým ústrojím, či ho pouze zajímá prevence. Nesprávné pohybové návyky a s tím spojené nemoci vznikají například i při celodenní sedavé práci u počítače apod.


Mám akutní bolesti zad. Mohu se objednat rovnou k vám?
Ano, můžete. Stačí, když nám ve formuláři na našem webu zanecháte své telefonní číslo a my se Vám do hodiny ozveme. Na akutní bolesti zad se dokonce specializujeme. Díky nejmodernější přístrojové diagnostice a terapii Vám dokážeme velice rychle ulevit od bolesti. Následné rehabilitace sestavená přímo Vám na míru pak pomůže vyléčit skutečnou příčinu problémů.

V čem se odlišujete od ostatních? Proč se mám léčit právě u vás?
Náš přístup je celostní a pohled na pacienta komplexní. Vždy hledáme skrytý původ nemoci či problému. K tomu nám pomáhá i nejmodernější přístrojová diagnostika, kterou máme jako jedni z mála v České republice k dispozici a tím se řadíme ke světové špičce.

 

Spolupracujeme

Smluvní pojišťovny
Newsletter
Budete mít přehled o slevách a pravidelných akcích.
Kontakty

Pod Krejcárkem 975/2, Praha 3 – Žižkov
vstup A/B - 3. patro

Mobil: +420 731 682 650, +420 731 682 651
Email:

Ordinační doba
Pondělí - Pátek od 8:00 do 17:00

Web: BARNA MEDICAL | © BARNA MEDICAL
Covid 19 2