Telefon / Phone
+420 731 682 650
+420 731 682 651

Infuzní terapie

Infuzní terapie

Aplikace léků proti bolesti a na uvolnění svalstva pomáhá jak při akutních, tak i chronických bolestech pohybového aparátu. Jde o zcela bezpečnou a prověřenou metodu, která zbavuje nepříjemných projevů různých onemocnění. Připravuje cestu léčebnému plánu, který bude přizpůsoben právě Vám. Našim cílem je dostat Vás zpátky na vrchol.

Výhody infuzní terapie

Bolesti pohybového aparátu postihnou čas od času každého z nás. Může jít o akutní bolesti způsobené přetížením svalů, které odezní nejpozději do několika týdnů. Na druhou stranu existují chronické potíže přetrvávající po dobu více měsíců. Oba druhy dokáží omezit jindy aktivního a zdravého člověka a zcela ho vyřadit z běžného života. Náš přístup se od klasických metod značně liší. Nejedná se o obstřiky syntetickými kortikoidy, které často způsobují mnohem intenzivnější bolest než původní potíže. Hlavní předností infuzní terapie je, že se účinné látky dostávají přímo do těla, kde působí rychle a efektivně. Jedná se o směs analgetik (léky proti bolesti) a myorelaxancií (léky na uvolnění svalstva). Úleva od bolesti je prvním krokem k úspěšnému vyléčení, po němž přichází na řadu náš tým odborníků. Správnou diagnostikou a osobním přístupem hledáme příčinu problémů a následně zvolíme vhodnou léčebnou proceduru.

Jak terapie probíhá?

Na úvod Vám lékař vysvětlí důvod proč je pro Vás infuzní terapie důležitá, představí její výhody a zodpoví Vaše případné dotazy. Samotná terapie pak trvá přibližně 60 minut. Při akutních stavech doporučujeme podstoupit aplikaci opakovaně po 2-3 dnech. U chronických potíží postačí 1-2aplikace za týden do ústupu bolestí. Maximální počet je však 10 infuzí.

S čím můžeme pomoci?

Jednoduše nás kontaktujte a my Vám zavoláme zpět!

Jak akutní je Váš stav?
čerstvé zranění
chronický problém
jiná akutnost
Souhlasím s použitím osobních údajů*
Uveďte veškeré doplňující informace, které považujete za důležité!

Opište prosím kontrolní text:

Můžete nás také kontaktovat na tel. +420 731 682 650
nebo nám napište na email info@barnamedical.cz

FAQ

Specializujete se pouze na sportovce a sportovní medicínu?
Neléčíme pouze sportovce. Dveře jsou u nás otevřeny každému, kdo řeší akutní nebo chronické problémy s pohybovým ústrojím, či ho pouze zajímá prevence. Nesprávné pohybové návyky a s tím spojené nemoci vznikají například i při celodenní sedavé práci u počítače apod.


Mám akutní bolesti zad. Mohu se objednat rovnou k vám?
Ano, můžete. Stačí, když nám ve formuláři na našem webu zanecháte své telefonní číslo a my se Vám do hodiny ozveme. Na akutní bolesti zad se dokonce specializujeme. Díky nejmodernější přístrojové diagnostice a terapii Vám dokážeme velice rychle ulevit od bolesti. Následné rehabilitace sestavená přímo Vám na míru pak pomůže vyléčit skutečnou příčinu problémů.

V čem se odlišujete od ostatních? Proč se mám léčit právě u vás?
Náš přístup je celostní a pohled na pacienta komplexní. Vždy hledáme skrytý původ nemoci či problému. K tomu nám pomáhá i nejmodernější přístrojová diagnostika, kterou máme jako jedni z mála v České republice k dispozici a tím se řadíme ke světové špičce.

 

Spolupracujeme

Smluvní pojišťovny
Newsletter
Budete mít přehled o slevách a pravidelných akcích.
Kontakty

Pod Krejcárkem 975/2, Praha 3 – Žižkov
vstup A/B - 3. patro

Mobil: +420 731 682 650, +420 731 682 651
Email:

Ordinační doba
Pondělí - Pátek od 8:00 do 17:00

Web: BARNA MEDICAL | © BARNA MEDICAL
Covid 19 2