Telefon / Phone
+420 731 682 650
+420 731 682 651

SIRIO

Léčba pomocí přístroje SIRIO

Co je to SIRIO?

Pro naše pacienty volíme ty nejúčinnější metody, které jsou v našem oboru známé. Jako jedni z mála v České republice při léčbě svalových a kloubových onemocnění využíváme nejmodernějších technologií. Mezi ně také patří unikátní nízkofrekvenční ultrazvuk SIRIO od italského výrobce zdravotnického zařízení BAC Technology.

Ultrazvukové vlnění zvyšuje prokrvení, zrychluje činnost buněk, napomáhá k odplavení škodlivin, zmenšení otoků a potlačení zánětu. Záleží nám na Vašem úplném a co nejrychlejším uzdravení.

Jaké jsou výhody léčby pomocí přístroje SIRIO?

Nízkofrekvenční ultrazvukové vlny působí protizánětlivě, snižují bolest, otoky, napětí tkání a podporují proudění lymfy. Za pomoci tepelných a relaxačních účinků dochází navíc k rychlejšímu zahojení poraněného místa.

Účinky ultrazvuku SIRIO se projevují už v průběhu aplikace a až 85 % pacientů pociťuje téměř okamžitou úlevu. Obrovskou předností je také vysoká účinnost. Terapii pomocí SIRIO stačí ve většině případech absolvovat pouze 2 až 4 x.

Příklady využití ultrazvuku SIRIO

Ultrazvuk SIRIO je šetrnou metodou, kterou náš ošetřující lékař zahrne do komplexního léčebného plánu individuálně přizpůsobenému Vašim potřebám. Terapie pomocí ultrazvuku léčí:

Jak léčba probíhá?

Ošetřující lékař po důsledné diagnóze poraněného místa nejdříve pečlivě zváží využití ultrazvukového přístroje a vhodně ho zkombinuje např. s lymfatickou drenáží, fyzioterapií, rázovou vlnou, oscilací, plasonem, detoxifikací, enzymoterapií a dalšími výživovými doplňky k urychlení regenerace.

Terapie nezabere příliš mnoho času, obvykle trvá okolo 20 minut. Pro maximální účinnost lékař vyzkouší několik aplikátorů, které na postižené místo působí zcela rozdílnou intenzitou. Rehabilitace pomocí ultrazvuku je bezbolestná a pacienti ji velmi dobře snáší. Po aplikaci ucítíte postupně sílící příjemné teplo přinášející blahodárnou úlevu.

 

S čím můžeme pomoci?

Jednoduše nás kontaktujte a my Vám zavoláme zpět!

Jak akutní je Váš stav?
čerstvé zranění
chronický problém
jiná akutnost
Souhlasím s použitím osobních údajů*
Uveďte veškeré doplňující informace, které považujete za důležité!

Opište prosím kontrolní text:

Můžete nás také kontaktovat na tel. +420 731 682 650
nebo nám napište na email info@barnamedical.cz

FAQ

Specializujete se pouze na sportovce a sportovní medicínu?
Neléčíme pouze sportovce. Dveře jsou u nás otevřeny každému, kdo řeší akutní nebo chronické problémy s pohybovým ústrojím, či ho pouze zajímá prevence. Nesprávné pohybové návyky a s tím spojené nemoci vznikají například i při celodenní sedavé práci u počítače apod.


Mám akutní bolesti zad. Mohu se objednat rovnou k vám?
Ano, můžete. Stačí, když nám ve formuláři na našem webu zanecháte své telefonní číslo a my se Vám do hodiny ozveme. Na akutní bolesti zad se dokonce specializujeme. Díky nejmodernější přístrojové diagnostice a terapii Vám dokážeme velice rychle ulevit od bolesti. Následné rehabilitace sestavená přímo Vám na míru pak pomůže vyléčit skutečnou příčinu problémů.

V čem se odlišujete od ostatních? Proč se mám léčit právě u vás?
Náš přístup je celostní a pohled na pacienta komplexní. Vždy hledáme skrytý původ nemoci či problému. K tomu nám pomáhá i nejmodernější přístrojová diagnostika, kterou máme jako jedni z mála v České republice k dispozici a tím se řadíme ke světové špičce.

 

Spolupracujeme

Smluvní pojišťovny
Newsletter
Budete mít přehled o slevách a pravidelných akcích.
Kontakty

Pod Krejcárkem 975/2, Praha 3 – Žižkov
vstup A/B - 3. patro

Mobil: +420 731 682 650, +420 731 682 651
Email:

Ordinační doba
Pondělí - Pátek od 8:00 do 17:00

Web: BARNA MEDICAL | © BARNA MEDICAL
Covid 19 2