Oscilace

Léčba pomocí OSCILACE

Co je to léčba pomocí OSCILACE?

Naše pacienty léčíme nejmodernější přístrojovou technikou. Jednou z nejúčinnějších metod fyzikální terapie poslední doby je léčba na principu oscilace. Jedinečný přístroj od Physiomedu vytváří pomocí elektrostatické přitažlivosti a tření biologicky efektivní oscilaci (kmitání) ve tkáních.

Léčba oscilací má hluboce působící efekt, utlumuje bolest a výrazně urychluje dobu rekonvalescence. Tato terapie Vám spolu s dalšími procedurami pomůže urychlit návrat do běžného života nebo ke sportu. Barna Medical má jako jedno z mála pracovišť v České republice tento přístroj k dispozici.

Jaké jsou výhody léčby metodou OSCILACE?

Léčba pomocí oscilace je rychlá, efektivní, bezbolestná a můžeme ji zahájit ihned první den po úrazu.  

Léčbu metodou oscilace doporučujeme i pacientům s chronickými onemocněními, u kterých často dochází k nežádoucímu tuhnutí tkání. Oscilace napomáhá uvolnění a zlepšuje cévní zásobení v postiženém místě. Díky tomu vyléčí i poškozené nervové funkce.

Příklady využití OSCILACE v praxi

Ošetřující lékař rozhodne o zařazení oscilační terapie dle potřeby do Vašeho komplexního léčebného plánu. 

Nejčastěji pomocí oscilace léčíme:

Jak léčba probíhá?

Na postižené místo přikládáme oscilační hlavici, 

která v tkáni vyvolává jemné kmitání. Zákrok je zcela bezbolestný a trvá zhruba 20 minut. Tuto metodu nejčastěji kombinujeme s lymfatickou masáží, detoxikací organismu, magnetoterapií a v určitých případech i s rázovou vlnou. Pro podpoření účinků klientům doporučujeme i alkalizaci (odkyselení) organismu – v těle pak lépe probíhají uzdravující a hojivé procesy.


 

 

 

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

Ozveme se Vám

Ozveme se Vám

Přes kontaktní formulář.

Akutnost Vašeho stavu
  • čerstvé zranění
  • chronický problém
  • jiná akutnost

Můžete nás také kontaktovat na tel. +420 220 514 761
nebo nám napište na email info@barnamedical.cz

Newsletter

FAQ

Specializujete se pouze na sportovce a sportovní medicínu?
Neléčíme pouze sportovce. Dveře jsou u nás otevřeny každému, kdo řeší akutní nebo chronické problémy s pohybovým ústrojím, či ho pouze zajímá prevence. Nesprávné pohybové návyky a s tím spojené nemoci vznikají například i při celodenní sedavé práci u počítače apod.


Mám akutní bolesti zad. Mohu se objednat rovnou k vám?
Ano, můžete. Stačí, když nám ve formuláři na našem webu zanecháte své telefonní číslo a my se Vám do hodiny ozveme. Na akutní bolesti zad se dokonce specializujeme. Díky nejmodernější přístrojové diagnostice a terapii Vám dokážeme velice rychle ulevit od bolesti. Následné rehabilitace sestavená přímo Vám na míru pak pomůže vyléčit skutečnou příčinu problémů.

V čem se odlišujete od ostatních? Proč se mám léčit právě u vás?
Náš přístup je celostní a pohled na pacienta komplexní. Vždy hledáme skrytý původ nemoci či problému. K tomu nám pomáhá i nejmodernější přístrojová diagnostika, kterou máme jako jedni z mála v České republice k dispozici a tím se řadíme ke světové špičce.

 

Spolupracujeme

Smluvní pojišťovny
Kontakty

Pod Krejcárkem 975/2, Praha 3 – Žižkov
vstup A/B - 3. patro

Mobil: +420 731 682 650, +420 731 682 651
Email:

Ordinační doba
Pondělí - Pátek od 8:00 do 17:00

Web: BARNA MEDICAL | © BARNA MEDICAL