Telefon / Phone
+420 731 682 650
+420 731 682 651

Fokusovaná rázová vlna

Fokusovaná rázová vlna

Tento druh terapie je založen na působení rázových akustických vln vytvořených na elektromagnetickém principu. Na rozdíl od radiální rázové vlny je tato vlna sbíhavá. To znamená, že všechnu vyzařovanou energii soustředí do malé oblasti a působí tak na jednom místě ve větší hloubce.

Metoda šetrně léčí a dokáže ulevit od celé škály potíží způsobených nadměrnou zátěží, následkem úrazu nebo operací. Velmi účinně pomáhá sportovcům postavit se zpátky na nohy.

Rychlá úleva od bolesti a efektivní zotavení našich pacientů je pro nás prioritou. Proto při léčbě používáme moderní metody za pomoci nejkvalitnější techniky světových výrobců.

Jak metoda účinkuje?

Speciální hlavice umožňují fokusované rázové vlně precizně zacílit zdroj bolesti. Přesným nastavením intenzity přístroj nasměruje energii na problematickou oblast a tím velmi efektivně léčí. Zatímco radiální rázová vlna působí na tkáně, které jsou uloženy při povrchu, fokusovaná vlna ošetřuje hlouběji uložené tkáně, a to až do hloubky přibližně 6,5 cm.

Energetická vlna vyvolává reakce v měkkých tkáních a stimuluje hojivé a regenerační procesy, které vedou k tvorbě nových cév. Přispívá také ke zvýšení tvorby kostní, svalové a vazivové tkáně a urychluje hojení zlomenin.

Neléčíme jen místo bolesti, pátráme po pravé příčině potíží. Pro maximální účinek naši specialisté nejdříve důkladně pacienta vyšetří  a stanoví přesnou diagnózu. Na jejím základě sestaví komplexní léčebný plán, ve kterém fokusovanou rázovou vlnu doplní vhodnými procedurami. V tomto případě nejlepších výsledků dosahujeme v kombinaci s lymfatickou masáží, oscilační terapií nebo akupunkturou, jejichž účinky se výborně doplňují a násobí.

Při jakých komplikacích terapie pomáhá?

 

Jak léčba probíhá?

Během procedury se o vás postarají naši zkušení fyzioterapeuti. Nejdříve na kůži nanesou speciální ultrazvukový gel, pak aplikačním nástavcem vyhledají bolestivá místa a následně je ošetří.

Účinek energie rázové vlny cítí pacienti přes pokožku jako chvění zvukových vln, které přinášejí okamžitou úlevu už během prvního použití. Ke snížení bolesti a otoku dochází po absolvování série aplikací doplněné dalšími léčebnými metodami.

 

Terapie fokusovanou rázovou vlnou není hrazená zdravotními pojišťovnami.  Součástí aplikace je také ošetření radiální rázovou vlnou.

Cena aplikace je 1390 Kč

 

S čím můžeme pomoci?

Jednoduše nás kontaktujte a my Vám zavoláme zpět!

Jak akutní je Váš stav?
čerstvé zranění
chronický problém
jiná akutnost
Souhlasím s použitím osobních údajů*
Uveďte veškeré doplňující informace, které považujete za důležité!

Opište prosím kontrolní text:

Můžete nás také kontaktovat na tel. +420 731 682 650
nebo nám napište na email info@barnamedical.cz

FAQ

Specializujete se pouze na sportovce a sportovní medicínu?
Neléčíme pouze sportovce. Dveře jsou u nás otevřeny každému, kdo řeší akutní nebo chronické problémy s pohybovým ústrojím, či ho pouze zajímá prevence. Nesprávné pohybové návyky a s tím spojené nemoci vznikají například i při celodenní sedavé práci u počítače apod.


Mám akutní bolesti zad. Mohu se objednat rovnou k vám?
Ano, můžete. Stačí, když nám ve formuláři na našem webu zanecháte své telefonní číslo a my se Vám do hodiny ozveme. Na akutní bolesti zad se dokonce specializujeme. Díky nejmodernější přístrojové diagnostice a terapii Vám dokážeme velice rychle ulevit od bolesti. Následné rehabilitace sestavená přímo Vám na míru pak pomůže vyléčit skutečnou příčinu problémů.

V čem se odlišujete od ostatních? Proč se mám léčit právě u vás?
Náš přístup je celostní a pohled na pacienta komplexní. Vždy hledáme skrytý původ nemoci či problému. K tomu nám pomáhá i nejmodernější přístrojová diagnostika, kterou máme jako jedni z mála v České republice k dispozici a tím se řadíme ke světové špičce.

 

Spolupracujeme

Smluvní pojišťovny
Newsletter
Budete mít přehled o slevách a pravidelných akcích.
Kontakty

Pod Krejcárkem 975/2, Praha 3 – Žižkov
vstup A/B - 3. patro

Mobil: +420 731 682 650, +420 731 682 651
Email:

Ordinační doba
Pondělí - Pátek od 8:00 do 17:00

Web: BARNA MEDICAL | © BARNA MEDICAL
Covid 19 2