Telefon / Phone
+420 731 682 650
+420 731 682 651

Konzervativní ortopedie

Konzervativní ortopedie

Hledáte zkušeného, kvalifikovaného ortopeda a odmítáte čekat několik měsíců na objednání?
Jsme tu pro Vás. 

 

 

 

Přečíst více

Na správné cestě ke zdraví

Tam, kde to není bezpodmínečně nutné, snažíme se operativním zákrokům vyhýbat. Proto se na naší klinice věnujeme specializované prevenci, diagnostice a léčbě onemocnění pohybového aparátu. Dáváme přednost neoperativním metodám léčby úrazů a jejich následků, akutních a chronických potíží pohybového aparátu i vrozených a získaných vad. Komplexní léčebný program sestavíme pro sportovce i nesportovce.  Úzce spolupracujeme s odborníky z dalších oborů – neurology, neurochirurgy a výrobci ortopedických pomůcek.

S čím si poradíme

Trápí vás problémy s pohybovým ústrojím? Náš tým odborníků se specializuje na léčbu běžných i nejkomplikovanějších potíží:

V Barna Medical používáme nejmodernější metody v oblasti fyzioterapie a fyzikální terapie:

Jste u nás poprvé?

Základem všeho je správná diagnóza. Nechceme léčit pouze průvodní projevy, hledáme skutečnou příčinu vašich potíží.  Vstupní vyšetření za pomoci ultrazvuku a RTG bývá velmi rychlé. V některých případech provádíme krevní a imunologické testy. Pro zcela přesné stanovení komplexní diagnózy celého těla využíváme speciálního přístroje KME. Pomocí elektromagnetických impulzů přístroj umí najít příčiny nemocí, které spolu zdánlivě nesouvisejí. Pacient je pro nás na prvním místě. Po vyšetření a určení diagnózy pacientovi vše řádně vysvětlíme a sestavíme pro něj léčebný plán na míru, aby byl zároveň co nejefektivnější.

S čím můžeme pomoci?

Jednoduše nás kontaktujte a my Vám zavoláme zpět!

Jak akutní je Váš stav?
čerstvé zranění
chronický problém
jiná akutnost
Souhlasím s použitím osobních údajů*
Uveďte veškeré doplňující informace, které považujete za důležité!

Opište prosím kontrolní text:

Můžete nás také kontaktovat na tel. +420 731 682 650
nebo nám napište na email info@barnamedical.cz

FAQ

Specializujete se pouze na sportovce a sportovní medicínu?
Neléčíme pouze sportovce. Dveře jsou u nás otevřeny každému, kdo řeší akutní nebo chronické problémy s pohybovým ústrojím, či ho pouze zajímá prevence. Nesprávné pohybové návyky a s tím spojené nemoci vznikají například i při celodenní sedavé práci u počítače apod.


Mám akutní bolesti zad. Mohu se objednat rovnou k vám?
Ano, můžete. Stačí, když nám ve formuláři na našem webu zanecháte své telefonní číslo a my se Vám do hodiny ozveme. Na akutní bolesti zad se dokonce specializujeme. Díky nejmodernější přístrojové diagnostice a terapii Vám dokážeme velice rychle ulevit od bolesti. Následné rehabilitace sestavená přímo Vám na míru pak pomůže vyléčit skutečnou příčinu problémů.

V čem se odlišujete od ostatních? Proč se mám léčit právě u vás?
Náš přístup je celostní a pohled na pacienta komplexní. Vždy hledáme skrytý původ nemoci či problému. K tomu nám pomáhá i nejmodernější přístrojová diagnostika, kterou máme jako jedni z mála v České republice k dispozici a tím se řadíme ke světové špičce.

 

Spolupracujeme

Smluvní pojišťovny
Newsletter
Budete mít přehled o slevách a pravidelných akcích.
Kontakty

Pod Krejcárkem 975/2, Praha 3 – Žižkov
vstup A/B - 3. patro

Mobil: +420 731 682 650, +420 731 682 651
Email:

Ordinační doba
Pondělí - Pátek od 8:00 do 17:00

Web: BARNA MEDICAL | © BARNA MEDICAL
Covid 19 2