Telefon / Phone
+420 731 682 650
+420 731 682 651

Aplikace kolagenu

Aplikace kolagenu

Naším hlavním cílem je úplné uzdravení pacientů. Volíme proto nejmodernější léčebné postupy založené na posledních vědeckých poznatcích. V léčbě bolestí pohybového aparátu máme výborné zkušenosti s podáváním látek přirozeně se vyskytujících v lidském těle. Mezi ně patří i kolagen, tkáňový strukturální protein, který je běžnou součástí kostí, šlach, chrupavek, kloubních pouzder, svalů, vaziva, pokožky a mezibuněčné hmoty. Zajišťuje pevnost, tvárnost, flexibilitu a odolnost vůči zátěži.

Výhody léčby kolagenem

Přibývající věk, sedavý způsob života, intenzivní fyzická zátěž, nepřiměřené sportovní aktivity, vadné držení těla, nevyvážená strava nebo hormonální nerovnováha. To vše může být příčinou poškození pojivové tkáně kolagenu, které má za následek poruchy funkce a bolesti pohybového aparátu. Aplikace kolagenu účinně snižuje bolest a zároveň pomáhá obnovit množství kolagenu v měkkých tkáních a v kloubech. Narozdíl od běžné léčby medikamenty je kolagen bezpečný a působí dlouhodobě přímo v místě aplikace. Terapie probíhá bez nežádoucích účinků a lékových interakcí.

  Kdy je léčba nejvhodnější

Ošetřující lékař zohlední možnost využití aplikace kolagenu v komplexním léčebném plánu, který Vám sestaví na míru. V jeho rámci pak zvolí vhodnou kombinaci s magnetoterapií, fyzioterapií a dalšími metodami. Nejčastěji se léčba využívá při následujících potížích:
Léčba kolagenovými injekcemi výrazně snižuje otok měkkých tkání po úrazech nebo při zánětu. Možná je i léčba svalových vláken natržených vazů. Pomáhá také urychlit hojení zlomenin. 

Jak léčba kolegenem probíhá?

Ošetřující lékař Vás nejprve důkladně vyšetří pomocí ultrazvuku a rentgenu a určí diagnozu. Poté zhodnotí, zda je ve Vašem případě terapie vhodná. Aplikace je rychlá a zcela šetrná. Pacient se ihned může vrátit ke každodenním činnostem. Po dobu následujících 24 hodin by se však měl vyvarovat nadměrné zátěži.

S čím můžeme pomoci?

Jednoduše nás kontaktujte a my Vám zavoláme zpět!

Jak akutní je Váš stav?
čerstvé zranění
chronický problém
jiná akutnost
Souhlasím s použitím osobních údajů*
Uveďte veškeré doplňující informace, které považujete za důležité!

Opište prosím kontrolní text:

Můžete nás také kontaktovat na tel. +420 731 682 650
nebo nám napište na email info@barnamedical.cz

FAQ

Specializujete se pouze na sportovce a sportovní medicínu?
Neléčíme pouze sportovce. Dveře jsou u nás otevřeny každému, kdo řeší akutní nebo chronické problémy s pohybovým ústrojím, či ho pouze zajímá prevence. Nesprávné pohybové návyky a s tím spojené nemoci vznikají například i při celodenní sedavé práci u počítače apod.


Mám akutní bolesti zad. Mohu se objednat rovnou k vám?
Ano, můžete. Stačí, když nám ve formuláři na našem webu zanecháte své telefonní číslo a my se Vám do hodiny ozveme. Na akutní bolesti zad se dokonce specializujeme. Díky nejmodernější přístrojové diagnostice a terapii Vám dokážeme velice rychle ulevit od bolesti. Následné rehabilitace sestavená přímo Vám na míru pak pomůže vyléčit skutečnou příčinu problémů.

V čem se odlišujete od ostatních? Proč se mám léčit právě u vás?
Náš přístup je celostní a pohled na pacienta komplexní. Vždy hledáme skrytý původ nemoci či problému. K tomu nám pomáhá i nejmodernější přístrojová diagnostika, kterou máme jako jedni z mála v České republice k dispozici a tím se řadíme ke světové špičce.

 

Spolupracujeme

Smluvní pojišťovny
Newsletter
Budete mít přehled o slevách a pravidelných akcích.
Kontakty

Pod Krejcárkem 975/2, Praha 3 – Žižkov
vstup A/B - 3. patro

Mobil: +420 731 682 650, +420 731 682 651
Email:

Ordinační doba
Pondělí - Pátek od 8:00 do 17:00

Web: BARNA MEDICAL | © BARNA MEDICAL
Covid 19 2