Telefon / Phone
+420 731 682 650
+420 731 682 651

Tanita

Složení těla změří TANITA

Ať už chcete shodit pár nadbytečných kil nebo maximalizovat sportovní výkony, je nutné zvolit správný tréninkový plán a složení jídelníčku. Naše klinika využívá k měření poměru svaloviny, tuku a vody v lidském těle přístroj TANITA BC 418. Výsledky slouží jako odrazový můstek pro volbu ideální fyzické zátěže a vhodné stravy a zároveň pomáhá při sledování pokroku na cestě k Vašemu cíli.

Jak TANITA funguje

Jde o zcela bezpečnou a prověřenou metodu. Přístroj jako jeden z mála dokáže během několika sekund vyhodnotit tělesné poměry svaloviny, tuku, vody a kostí v těle na základě odporu jednotlivých tkání. Oproti BMI nebo jednodušším přístrojům, které měří vždy jen polovinu těla, je TANITA daleko přesnější, protože umí změřit proporce v celém těle. Co všechno měřením zjistíte:
  • rozložení svalové hmoty, tuku a kostí v jednotlivých částech těla
  • ukazatel vnitřního tuku v organismu
  • výši bazálního metabolismu
  • vyváženost postavy a míru přetěžování určitých partií
  • celkové množství svalové hmoty v % a kg
  • celkové množství tuku v těle v % a kg
  • celkové množství vody v těle v % a kg
  • ukazatel kostní hmoty
  • riziko kardiovaskulárních chorob na základě množství tuku mezi orgány
  • sledování pokroku v tréninkovém plánu ve všech hodnotách

Na cestě k vysněnému cíli

Požádejte svého trenéra o zátěžové testy s určením aerobního a anaerobního prahu. S jejich pomocí je dále možné zjistit optimální tréninkové zatížení, které se u každého cíle liší. Záleží totiž na tom, zda jde o kardiovaskulární, redukční program nebo naopak trénink na nabytí svalové hmoty pod vedením zkušeného kondičního trenéra. Naši specializovaní poradci Vám dále pomohou sestavit jídelníček se správným poměrem nutričních hodnost v závislosti na zvoleném cíli. Doporučujeme zkombinovat měření přístrojem TANITA s mikroskopickým vyšetřením kapky krve. Určí schopnost červených krvinek přenášet kyslík, pH organizmu, přítomnost zánětu, infekce, plísní, bakterií a virů a další. Výsledky obou měření Vám pak ve spolupráci s našimi specialisty pomohou vyhnout se případným potížím, které mohou ovlivnit zdravotní stav a následně sportovní výkony.

S čím můžeme pomoci?

Jednoduše nás kontaktujte a my Vám zavoláme zpět!

Jak akutní je Váš stav?
čerstvé zranění
chronický problém
jiná akutnost
Souhlasím s použitím osobních údajů*
Uveďte veškeré doplňující informace, které považujete za důležité!

Opište prosím kontrolní text:

Můžete nás také kontaktovat na tel. +420 731 682 650
nebo nám napište na email info@barnamedical.cz

FAQ

Specializujete se pouze na sportovce a sportovní medicínu?
Neléčíme pouze sportovce. Dveře jsou u nás otevřeny každému, kdo řeší akutní nebo chronické problémy s pohybovým ústrojím, či ho pouze zajímá prevence. Nesprávné pohybové návyky a s tím spojené nemoci vznikají například i při celodenní sedavé práci u počítače apod.


Mám akutní bolesti zad. Mohu se objednat rovnou k vám?
Ano, můžete. Stačí, když nám ve formuláři na našem webu zanecháte své telefonní číslo a my se Vám do hodiny ozveme. Na akutní bolesti zad se dokonce specializujeme. Díky nejmodernější přístrojové diagnostice a terapii Vám dokážeme velice rychle ulevit od bolesti. Následné rehabilitace sestavená přímo Vám na míru pak pomůže vyléčit skutečnou příčinu problémů.

V čem se odlišujete od ostatních? Proč se mám léčit právě u vás?
Náš přístup je celostní a pohled na pacienta komplexní. Vždy hledáme skrytý původ nemoci či problému. K tomu nám pomáhá i nejmodernější přístrojová diagnostika, kterou máme jako jedni z mála v České republice k dispozici a tím se řadíme ke světové špičce.

 

Spolupracujeme

Smluvní pojišťovny
Newsletter
Budete mít přehled o slevách a pravidelných akcích.
Kontakty

Pod Krejcárkem 975/2, Praha 3 – Žižkov
vstup A/B - 3. patro

Mobil: +420 731 682 650, +420 731 682 651
Email:

Ordinační doba
Pondělí - Pátek od 8:00 do 17:00

Web: BARNA MEDICAL | © BARNA MEDICAL
Covid 19 2