Telefon / Phone
+420 731 682 650
+420 731 682 651

Léčba krevní plazmou

Léčba krevní plazmou / ACP metoda

Co je ACP metoda?

Jedná se o revoluční léčbu onemocnění pohybového aparátu, při které se využívá protizánětlivý a růstový potenciál Vaší vlastní krve. Upravenou krevní plazmu aplikujeme přímo do místa obtíží, kde nastartuje hojivé a regenerační procesy. Tato metoda pozitivně ovlivňuje hloubkové léčivé procesy u kloubních chrupavek, šlach, svalů a vazů.

Aplikací krevní plazmy dochází ke zlepšení hybnosti, snížení bolesti a redukci otoků i náplně kloubu. ACP metoda výrazně zkracuje dobu nutnou k zotavení po operacích, úrazech a urychluje rehabilitaci. Naším společným cílem je Vám co nejrychleji pomoci k úplnému zotavení.

Výhody léčby krevní plazmou

Léčba krevní plazmou je zcela přirozená, šetrná a tělu vlastní. Váš Organismus je tak motivován k nastartování samouzdravujících procesů. Nemusíte tak přijímat do těla cizorodé, chemické či umělé látky, jejichž aplikace jde vždy ruku v ruce s možnými nežádoucími účinky, alergiemi a dalšími komplikacemi.

Nejvýznamnější přidanou hodnotou je pak zkrácení doby léčby u akutních i chronických potíží až o 50 %. Tímto Vám pomáháme k co nejrychlejšímu a optimální návratu k plné zátěži. Léčbu můžete přerušit, aniž by byl její účinek znehodnocen.

Příklady využití

Náš ošetřující lékař zohlední možnost využití aplikace krevní plasmy v komplexní léčebné terapii, kterou Vám sestaví na míru. Nejčastěji se ACP metoda využívá při následujících obtížích:

Jak léčba krevní plazmou probíhá?

Ošetřující lékař Vás nejprve vyslechne, určí diagnózu ultrazvukovým a RTG vyšetřením a poté probere vhodnost této metody právě ve Vašem případě.

Samotná aplikace krevní plazmy není časově náročná a trvá zhruba 20 minut. Nejprve Vám odebereme krev. Ta se vloží do speciální centrifugy, která během 5 minut oddělí plazmu obohacenou o krevní destičky. Odebereme pouze samotnou plazmu za pomoci sterilní stříkačky za dodržení aseptických podmínek a aplikujeme do místa problému. Proces se provádí jednou týdně 1 až 4 x, dle typu a rozsahu poškození.

S čím můžeme pomoci?

Jednoduše nás kontaktujte a my Vám zavoláme zpět!

Jak akutní je Váš stav?
čerstvé zranění
chronický problém
jiná akutnost
Souhlasím s použitím osobních údajů*
Uveďte veškeré doplňující informace, které považujete za důležité!

Opište prosím kontrolní text:

Můžete nás také kontaktovat na tel. +420 731 682 650
nebo nám napište na email info@barnamedical.cz

FAQ

Specializujete se pouze na sportovce a sportovní medicínu?
Neléčíme pouze sportovce. Dveře jsou u nás otevřeny každému, kdo řeší akutní nebo chronické problémy s pohybovým ústrojím, či ho pouze zajímá prevence. Nesprávné pohybové návyky a s tím spojené nemoci vznikají například i při celodenní sedavé práci u počítače apod.


Mám akutní bolesti zad. Mohu se objednat rovnou k vám?
Ano, můžete. Stačí, když nám ve formuláři na našem webu zanecháte své telefonní číslo a my se Vám do hodiny ozveme. Na akutní bolesti zad se dokonce specializujeme. Díky nejmodernější přístrojové diagnostice a terapii Vám dokážeme velice rychle ulevit od bolesti. Následné rehabilitace sestavená přímo Vám na míru pak pomůže vyléčit skutečnou příčinu problémů.

V čem se odlišujete od ostatních? Proč se mám léčit právě u vás?
Náš přístup je celostní a pohled na pacienta komplexní. Vždy hledáme skrytý původ nemoci či problému. K tomu nám pomáhá i nejmodernější přístrojová diagnostika, kterou máme jako jedni z mála v České republice k dispozici a tím se řadíme ke světové špičce.

 

Spolupracujeme

Smluvní pojišťovny
Newsletter
Budete mít přehled o slevách a pravidelných akcích.
Kontakty

Pod Krejcárkem 975/2, Praha 3 – Žižkov
vstup A/B - 3. patro

Mobil: +420 731 682 650, +420 731 682 651
Email:

Ordinační doba
Pondělí - Pátek od 8:00 do 17:00

Web: BARNA MEDICAL | © BARNA MEDICAL
Covid 19 2