Telefon / Phone
+420 731 682 650
+420 731 682 651

TECAR

Tecar terapie VEGA

 

Co je Tecar terapie VEGA?

Na naší klinice Barna Medical se snažíme o co nejefektivnější léčbu v co nejkratším čase. Využíváme proto nejmodernější léčebné metody, které urychlují proces rekonvalescence a zajišťují dlouhodobý efekt. Vysoce účinná Tecar terapie VEGA je založena na fyzikálním principu a tzv. kondukci vysokofrekvenčního elektrického proudu přes organické molekuly.

Při terapii tak dochází k pronikání proudu přes poškozené tkáně a postižené místo je intenzivně zahříváno. Pomocí hloubkové hypertermie se zvyšuje energetický potenciál buněk v místě ošetření a pacient ihned pocítí úlevu od bolesti. Současně s tím se snižuje napětí v tkáni a zlepšuje prokrvení.

 

Jaké jsou výhody léčby?

Tecar terapie VEGA stimuluje hojivé procesy v tkáních a v místě zranění nastartuje  samoléčebný potenciál buněk. Vývinem tepla zde dochází k výrazné aktivaci krevního i lymfatického mikrooběhu, rozšíření cévního řečiště, zlepšení výživy tkání, urychlenému vstřebávání výpotků, potlačení bolesti a uvolnění spazmů hladkého svalstva.

Díky tomu můžeme mnohem rychleji začít s následnou rehabilitací a dalšími procedurami, které pacientovi na míru sestaví náš tým odborníků složený z lékaře, fyzioterapeutů, lymfoterapeutů a zdravotní sestry.

Tecar terapie VEGA výrazně zkracuje a urychluje dobu rekonvalescence po úrazech a operacích.  Terapie je také velice nápomocná při léčbě bolestí zad, kde ke zlepšení dochází už po první aplikaci.

 

Kdy využíváme Tecar terapii VEGA?

Možnost zařazení terapie do Vašeho komplexního léčebného plánu posoudí náš ošetřující lékař. Nejčastěji touto metodou léčíme:

 

Jak léčba probíhá?

Samotné ošetření je rychlé, bezpečné, bezbolestné a s minimem nežádoucích účinků. Provádí se pomocí dvou kontaktních aplikátorů a vodivého krému v místě potíží. Doba aplikace se pohybuje od 10 do 20 minut.

 

 

 

S čím můžeme pomoci?

Jednoduše nás kontaktujte a my Vám zavoláme zpět!

Jak akutní je Váš stav?
čerstvé zranění
chronický problém
jiná akutnost
Souhlasím s použitím osobních údajů*
Uveďte veškeré doplňující informace, které považujete za důležité!

Opište prosím kontrolní text:

Můžete nás také kontaktovat na tel. +420 731 682 650
nebo nám napište na email info@barnamedical.cz

FAQ

Specializujete se pouze na sportovce a sportovní medicínu?
Neléčíme pouze sportovce. Dveře jsou u nás otevřeny každému, kdo řeší akutní nebo chronické problémy s pohybovým ústrojím, či ho pouze zajímá prevence. Nesprávné pohybové návyky a s tím spojené nemoci vznikají například i při celodenní sedavé práci u počítače apod.


Mám akutní bolesti zad. Mohu se objednat rovnou k vám?
Ano, můžete. Stačí, když nám ve formuláři na našem webu zanecháte své telefonní číslo a my se Vám do hodiny ozveme. Na akutní bolesti zad se dokonce specializujeme. Díky nejmodernější přístrojové diagnostice a terapii Vám dokážeme velice rychle ulevit od bolesti. Následné rehabilitace sestavená přímo Vám na míru pak pomůže vyléčit skutečnou příčinu problémů.

V čem se odlišujete od ostatních? Proč se mám léčit právě u vás?
Náš přístup je celostní a pohled na pacienta komplexní. Vždy hledáme skrytý původ nemoci či problému. K tomu nám pomáhá i nejmodernější přístrojová diagnostika, kterou máme jako jedni z mála v České republice k dispozici a tím se řadíme ke světové špičce.

 

Spolupracujeme

Smluvní pojišťovny
Newsletter
Budete mít přehled o slevách a pravidelných akcích.
Kontakty

Pod Krejcárkem 975/2, Praha 3 – Žižkov
vstup A/B - 3. patro

Mobil: +420 731 682 650, +420 731 682 651
Email:

Ordinační doba
Pondělí - Pátek od 8:00 do 17:00

Web: BARNA MEDICAL | © BARNA MEDICAL
Covid 19 2