Telefon / Phone
+420 731 682 650
+420 731 682 651

Poúrazové stavy

Poúrazové stavy

Léčba poúrazových stavů

Nepříjemné otoky a bolesti často doprovázejí úrazy, pohmožděniny i pooperační stavy a výrazně omezují pacienty v pohybu v běžném životě i při sportu. Svěřte se do rukou našich specialistů z kliniky Barna Medical, kteří Vám za pomoci nejmodernějších metod sestaví individuální léčebný plán.

Včasná fyzioterapie urychlí regeneraci a uleví od bolesti. Stejně tak Vás ochrání před vznikem nevhodných pohybových návyků a díky tomu umožní rychlý návrat do plné zátěže.

S jakými potížemi si umíme poradit

  • Zlomeniny a stavy po dlouhodobé sádrové fixaci
  • Poranění měkkých tkání (šlachy, vazy, kloubní pouzdra),
  • Vykloubení ramenního kloubu, těžké či opakované distorze hlezenního kloubu
  • Doléčování po mnohočetných poranění
  • Pooperační stavy kolene (plastika vazů, operace menisků), ramene a kotníku
  • Komplikace po operaci páteře ad.

Jak Vás vyléčíme?

Naši specialisté z řad operatérů, rehabilitačních lékařů a fyzioterapeutů postupují ve vzájemné spolupráci podle propracovaných pooperačních a poúrazových metod na základě nejnovějších poznatků medicíny. Tým zkušených lékařů určí rychlou a přesnou diagnostiku pomocí ultrazvuku, rentgenu či dalších nejmodernějších diagnostických metod.

Díky komplexnímu vyšetření a našemu aktivnímu přístupu jsme Vám schopni už v akutní fázi sestavit cílenou léčbu na míru, abychom dobu Vaší rekonvalescence snížili na minimum. Během terapie využíváme nejmodernější přístroje a postupy, které patří k naprosté špičce v oblasti fyzikální medicíny. V tom se odlišujeme od ostatních pracovišť, která dávají přednost většinou jen klidové léčbě a tím prodlužují dobu hojení nebo léčení.

Při léčbě krevní plazmou dosahujeme nejlepších výsledků u hojení natržených svalů, vazů a šlach, při odstranění jizev a srůstů. Výhodou oscilace je, že terapii můžeme zahájit už v den úrazu nebo den po operaci a tím podstatně zkrátíme dobu rekonvalescence. Naši odborníci Vám také doporučí vhodnou kombinaci s lymfatickou drenáží a enzymoterapií. Celý proces léčby výrazně urychluje také nízkofrekvenční ultrazvuk SIRIO a TECAR terapie. Při TECAR terapii se pomocí hloubkové hypertermie zvyšuje energetický potenciál buněk v místě ošetření a pacient ihned pocítí úlevu od bolesti. Současně s tím se snižuje napětí v tkáni a zlepšuje prokrvení.

První vyšetření - co můžete očekávat?

  • Vstupní prohlídku lékařem
  • Vyšetření pomocí ultrazvuku či rentgenu
  • Stanovení diagnózy
  • Sestavení individuálního léčebného plánu

S čím můžeme pomoci?

Jednoduše nás kontaktujte a my Vám zavoláme zpět!

Jak akutní je Váš stav?
čerstvé zranění
chronický problém
jiná akutnost
Souhlasím s použitím osobních údajů*
Uveďte veškeré doplňující informace, které považujete za důležité!

Opište prosím kontrolní text:

Můžete nás také kontaktovat na tel. +420 731 682 650
nebo nám napište na email info@barnamedical.cz

FAQ

Specializujete se pouze na sportovce a sportovní medicínu?
Neléčíme pouze sportovce. Dveře jsou u nás otevřeny každému, kdo řeší akutní nebo chronické problémy s pohybovým ústrojím, či ho pouze zajímá prevence. Nesprávné pohybové návyky a s tím spojené nemoci vznikají například i při celodenní sedavé práci u počítače apod.


Mám akutní bolesti zad. Mohu se objednat rovnou k vám?
Ano, můžete. Stačí, když nám ve formuláři na našem webu zanecháte své telefonní číslo a my se Vám do hodiny ozveme. Na akutní bolesti zad se dokonce specializujeme. Díky nejmodernější přístrojové diagnostice a terapii Vám dokážeme velice rychle ulevit od bolesti. Následné rehabilitace sestavená přímo Vám na míru pak pomůže vyléčit skutečnou příčinu problémů.

V čem se odlišujete od ostatních? Proč se mám léčit právě u vás?
Náš přístup je celostní a pohled na pacienta komplexní. Vždy hledáme skrytý původ nemoci či problému. K tomu nám pomáhá i nejmodernější přístrojová diagnostika, kterou máme jako jedni z mála v České republice k dispozici a tím se řadíme ke světové špičce.

 

Spolupracujeme

Smluvní pojišťovny
Newsletter
Budete mít přehled o slevách a pravidelných akcích.
Kontakty

Pod Krejcárkem 975/2, Praha 3 – Žižkov
vstup A/B - 3. patro

Mobil: +420 731 682 650, +420 731 682 651
Email:

Ordinační doba
Pondělí - Pátek od 8:00 do 17:00

Web: BARNA MEDICAL | © BARNA MEDICAL
Covid 19 2