Telefon / Phone
+420 731 682 650
+420 731 682 651

Natržený sval

Natržení svalu

Natržený sval

Natrhli jste si sval a byl vám doporučen klid? Máte podezření na poranění svalu? V minulosti vás píchlo ve svalu a dodnes s ním máte potíže?

Nabízíme vám rychlou diagnostiku ultrazvukem provedenou zkušenými lékaři. Přičemž klademe důraz na časný začátek léčby a využití všech moderních přístrojů.

Naše léčba se nejčastěji skládá z aplikace krevní plasmy, využití nejmodernějších přístrojů fyzikální terapie (Tecar, Sirio, Oscilace aj.), lymfatickou masáží a speciálním cvičením určeném přímo na natržené svaly a tím urychlujeme dobu léčení až o 50%!

Náš přístup je založen na proaktivním přístupu k léčbě zranění za využití moderních postupů a přístupů. U konzervativní léčby klidem se nejen prodlužuje doba léčení, ale hrozí vznik jizev a pozdější riziko znovu poranění.

Při první návštěvě vám bude provedeno ultrazvukové vyšetření ke zhodnocení míry poranění a na jeho základě vám sestavíme léčebný plán na míru.

Chcete:

·       Rychlou diagnostiku?

·       Brzký návrat ke sportu?

·       Neřešit problém klidem?

Předejít dalším zraněním?
 

Kontaktujte nás ZDE


 

 

VÍCE O NATRŽENÉM SVALU

Natržení svalu vzniká přetrháním vláken příčně pruhované svaloviny. Pokud máte podezření na natržený sval, doporučujeme vyhledat naši odbornou lékařskou pomoc a co nejdříve začít s následnou rehabilitací pod vedením zkušených fyzioterapeutů.

K určení diagnózy nepoužíváme klasické zastaralé metody, ale špičkovou nejmodernější techniku. Bez kvalitní diagnostiky totiž není kvalitní léčba!

Jaké jsou příčiny?

Typickou příčinou natržení svalu je nečekaně prudký pohyb nebo přetížení svalu, hojně v kombinaci s únavou nebo nedostatečným pitným režimem, zahřátím či neúměrným protažením svalu.

Jak poznáte natržený sval?

V kritickém momentu natržení svalu je často cítit samotné prasknutí svalových vláken. 

Doprovodným momentem může být nejčastěji píchnutí, říznutí apod. Jasným příznakem je pak silná bolest pálivého charakteru.

Kolem postiženého místa se při velkém poranění vytváří otok a podlitina způsobená krvácením. To však není vždy podmínkou.  Jakmile tedy budete mít podezření na natržení svalu, ihned nás kontaktujte. 

Natrzeny sval

Díky rychlé, správné a průběžné diagnostice jak na začátku, tak v průběhu léčby, Vám pomůžeme vyřešit Váš zdravotní problém co nejdříve.

Jak Vás vyléčíme?

Dosavadní klasické léčebné postupy slibovaly pacientům uzdravení během 4 - 12 týdnů,  ovšem neřešily skutečnou příčinu zranění ani možnost nastartovat v těle pacienta samoléčebné a uzdravující procesy.

Náš léčebný program jde mnohem více do hloubky. Na naší klinice dokážeme díky špičkové ultrazvukové diagnostice, kvalitní fyzioterapii, speciálnímu cvičení sestavenému přímo na míru postiženému místu a nejmodernější přístrojové technice dobu léčby Vašeho svalu výrazně zkrátit a to až o 50 %.

S pomocí speciálních metod jako jsou TECAR terapie, nejmodernější ultrazvuk SIRIO, aplikace oxidu dusnatého nebo aplikace krevní plasmy jsme schopni natržený sval vyléčit již za 8 až 25 dnů

Tecar Therapy

Naši lékaři přistupují ke každému pacientovi individuálně. Nemusíte mít tedy strach, že bychom Vaše zranění jakkoliv bagatelizovali. Víme, že pouze komplexní terapie sestavená na míru přináší rychlé a trvalé výsledky. 

První vyšetření - co můžete očekávat?

Znemožňuje Vám zranění pohyb? Každý den bez léčby Vám oddaluje návrat zpět k plnému pohybu. 

 

 

 
 

S čím můžeme pomoci?

Jednoduše nás kontaktujte a my Vám zavoláme zpět!

Jak akutní je Váš stav?
čerstvé zranění
chronický problém
jiná akutnost
Souhlasím s použitím osobních údajů*
Uveďte veškeré doplňující informace, které považujete za důležité!

Opište prosím kontrolní text:

Můžete nás také kontaktovat na tel. +420 731 682 650
nebo nám napište na email info@barnamedical.cz

FAQ

Specializujete se pouze na sportovce a sportovní medicínu?
Neléčíme pouze sportovce. Dveře jsou u nás otevřeny každému, kdo řeší akutní nebo chronické problémy s pohybovým ústrojím, či ho pouze zajímá prevence. Nesprávné pohybové návyky a s tím spojené nemoci vznikají například i při celodenní sedavé práci u počítače apod.


Mám akutní bolesti zad. Mohu se objednat rovnou k vám?
Ano, můžete. Stačí, když nám ve formuláři na našem webu zanecháte své telefonní číslo a my se Vám do hodiny ozveme. Na akutní bolesti zad se dokonce specializujeme. Díky nejmodernější přístrojové diagnostice a terapii Vám dokážeme velice rychle ulevit od bolesti. Následné rehabilitace sestavená přímo Vám na míru pak pomůže vyléčit skutečnou příčinu problémů.

V čem se odlišujete od ostatních? Proč se mám léčit právě u vás?
Náš přístup je celostní a pohled na pacienta komplexní. Vždy hledáme skrytý původ nemoci či problému. K tomu nám pomáhá i nejmodernější přístrojová diagnostika, kterou máme jako jedni z mála v České republice k dispozici a tím se řadíme ke světové špičce.

 

Spolupracujeme

Smluvní pojišťovny
Newsletter
Budete mít přehled o slevách a pravidelných akcích.
Kontakty

Pod Krejcárkem 975/2, Praha 3 – Žižkov
vstup A/B - 3. patro

Mobil: +420 731 682 650, +420 731 682 651
Email:

Ordinační doba
Pondělí - Pátek od 8:00 do 17:00

Web: BARNA MEDICAL | © BARNA MEDICAL
Covid 19 2