Telefon / Phone
+420 731 682 650
+420 731 682 651

Rehabilitace po úrazech a operaci

Léčba úrazů a rehabilitace po operacích

Chcete po operaci komplexní časnou rehabilitaci? Stal se vám úraz a léčba je řešena pouze klidem?

Nabízíme vám rychlou diagnostiku úrazu ultrazvukem provedenou zkušenými lékaři a na základě diagnostiky vám sestavíme léčebný plán na míru. Klademe důraz na časný začátek léčby a především využití moderních přístupů.

Léčba úrazů se nejčastěji skládá z aplikace krevní plasmy a kolagenu, využití nejmodernějších přístrojů fyzikální terapie (Tecar, Sirio, Oscilace aj.) a lymfatickou masáží, dle stavu a úsudku lékaře i fixací postiženého kloubu ortézou či sádrovou fixací.

Při rehabilitaci po úrazech a při rekonvalescenci po operacích využíváme stejných metod k urychlení hojení, snížení bolesti a rychlému návratu do běžného života. Důležitou součástí rehabilitace je fyzioterapie, která se věnuje především návratu plné funkce poraněné/operované části těla. V pozdější fázi rehabilitace využíváme i dalších přístrojů k tréninku stability (Imoove) či cílenému posilování (Kineo systému). 

Náš přístup je založen na proaktivním přístupu k léčbě zranění za využití moderních postupů a přístupů. U nedostatečné rehabilitaci po úraze či operaci se nejen prodlužuje doba léčení, ale hrozí omezení funkce poraněné/operované části těla.

Chcete:

 • Rychlou diagnostiku?
 • Brzký návrat do běžného života?
 • Neřešit problém pouze klidem?
 • Využít nejmodernější přístroje?
 • Komplexní rehabilitaci?

 

Kontaktuje nás zde

 

 

 

VÍCE O ÚRAZECH A REHABILITACI PO OPERACÍCH

Léčba poúrazových a pooperačních stavů

Nepříjemné otoky a bolesti často doprovázejí úrazy, pohmožděniny i pooperační stavy a výrazně omezují pacienty v pohybu v běžném životě i při sportu. Svěřte se do rukou našich specialistů z kliniky Barna Medical, kteří Vám za pomoci nejmodernějších metod sestaví individuální léčebný plán.

Včasná fyzioterapie urychlí regeneraci a uleví od bolesti. Stejně tak Vás ochrání před vznikem nevhodných pohybových návyků a díky tomu umožní rychlý návrat do plné zátěže.

S jakými potížemi si umíme poradit

 • Zlomeniny a stavy po dlouhodobé sádrové fixaci
 • Poranění měkkých tkání (šlachy, vazy, kloubní pouzdra)
 • Vykloubení ramenního kloubu, těžké či opakované distorze hlezenního kloubu
 • Doléčování po mnohočetných poranění
 • Pooperační stavy kolene (plastika vazů, operace menisků), ramene a kotníku
 • Komplikace po operaci páteře ad.

Jak Vás vyléčíme? 

Naši specialisté z řad operatérů, rehabilitačních lékařů a fyzioterapeutů postupují ve vzájemné spolupráci podle propracovaných pooperačních a poúrazových metod na základě nejnovějších poznatků medicíny. Tým zkušených lékařů určí rychlou a přesnou diagnostiku pomocí ultrazvuku či rentgenu.

Díky komplexnímu vyšetření a našemu aktivnímu přístupu jsme Vám schopni už v akutní fázi sestavit cílenou léčbu na míru, abychom dobu Vaší rekonvalescence snížili na minimum. Během terapie využíváme nejmodernější přístroje a postupy, které patří k naprosté špičce v oblasti fyzikální medicíny. V tom se odlišujeme od ostatních pracovišť, která dávají přednost většinou jen klidové léčbě a tím prodlužují dobu hojení nebo léčení.

Naši odborníci Vám doporučí vhodnou kombinaci s lymfatickou drenáží a enzymoterapií. Celý proces léčby výrazně urychluje také nízkofrekvenční ultrazvuk SIRIO a TECAR terapie. Při TECAR terapii se pomocí hloubkové hypertermie zvyšuje energetický potenciál buněk v místě ošetření a pacient ihned pocítí úlevu od bolesti. Současně s tím se snižuje napětí v tkáni a zlepšuje prokrvení.

Výhodou je, že terapii můžeme zahájit už v den úrazu nebo den po operaci a tím podstatně zkrátíme dobu rekonvalescence.

Nejlepších výsledků u hojení natržených svalů, vazů a šlach, při odstranění jizev a srůstů dosahujeme díky léčbě krevní plazmou.

Skvělých výsledků při pooperačním hojení dosahujeme infuzní terapií všem dobře známého a důležitého vitaminu C. Ten je nezbytný pro tvorbu bílkoviny, která se podílí na hojení ran, a zároveň působí protizánětlivě. 

Až třicetiminutová infuze je na rozdíl od podávání tablet zcela bezpečná a nanejvýš urychluje vstřebávání do těla.

První vyšetření - co můžete očekávat?

 • Vstupní prohlídku lékařem
 • Vyšetření pomocí ultrazvuku či rentgenu a stanovení diagnózy
 • Sestavení individuálního léčebného plánu

 

S čím můžeme pomoci?

Jednoduše nás kontaktujte a my Vám zavoláme zpět!

Jak akutní je Váš stav?
čerstvé zranění
chronický problém
jiná akutnost
Souhlasím s použitím osobních údajů*
Uveďte veškeré doplňující informace, které považujete za důležité!

Opište prosím kontrolní text:

Můžete nás také kontaktovat na tel. +420 731 682 650
nebo nám napište na email info@barnamedical.cz

FAQ

Specializujete se pouze na sportovce a sportovní medicínu?
Neléčíme pouze sportovce. Dveře jsou u nás otevřeny každému, kdo řeší akutní nebo chronické problémy s pohybovým ústrojím, či ho pouze zajímá prevence. Nesprávné pohybové návyky a s tím spojené nemoci vznikají například i při celodenní sedavé práci u počítače apod.


Mám akutní bolesti zad. Mohu se objednat rovnou k vám?
Ano, můžete. Stačí, když nám ve formuláři na našem webu zanecháte své telefonní číslo a my se Vám do hodiny ozveme. Na akutní bolesti zad se dokonce specializujeme. Díky nejmodernější přístrojové diagnostice a terapii Vám dokážeme velice rychle ulevit od bolesti. Následné rehabilitace sestavená přímo Vám na míru pak pomůže vyléčit skutečnou příčinu problémů.

V čem se odlišujete od ostatních? Proč se mám léčit právě u vás?
Náš přístup je celostní a pohled na pacienta komplexní. Vždy hledáme skrytý původ nemoci či problému. K tomu nám pomáhá i nejmodernější přístrojová diagnostika, kterou máme jako jedni z mála v České republice k dispozici a tím se řadíme ke světové špičce.

 

Spolupracujeme

Smluvní pojišťovny
Newsletter
Budete mít přehled o slevách a pravidelných akcích.
Kontakty

Pod Krejcárkem 975/2, Praha 3 – Žižkov
vstup A/B - 3. patro

Mobil: +420 731 682 650, +420 731 682 651
Email:

Ordinační doba
Pondělí - Pátek od 8:00 do 17:00

Web: BARNA MEDICAL | © BARNA MEDICAL
Covid 19 2