Telefon / Phone
+420 731 682 650
+420 731 682 651

Tenisový loket

Tenisový a golfový loket (epikondylitida)

Dlouhodobě vás bolí loket a nemůžete se potíží zbavit? Opichy kortikoidy vám pomohly jen na chvilku? Chcete se opět vrátit k oblíbenému sportu?

Léčbu kortikoidy neprovádíme pro jejich výrazné nežádoucí účinky, využíváme ale nejmodernějších přístupů s mnohem lepšími výsledky. Po přesné diagnostice ultrazvukem provedenou zkušenými lékaři je sestaven komplexní plán léčby, který může zahrnovat aplikaci krevní plasmy a kolagenu, léčbu rázovou vlnou radiální a fokusovanou či využití nejmodernějších přístrojů Tecar či Sirio. Nedílnou součástí léčby je také fyzioterapie a změna pohybových stereotypů.

Náš způsob léčby se opírá o nejmodernější vědecké poznatky a celostní přístup. Poskytneme vám stálý dohled a podporu až do úplného zhojení onemocnění s možností návratu do běžných denních aktivit.

Při první návštěvě vám bude provedeno ultrazvukové vyšetření za účelem přesné diagnostiky a na jeho základě vám sestavíme léčebný plán na míru.

Chcete:

  • Přesnou diagnostiku?
  • Brzy se vrátit ke sportu či do práce?
  • Neřešit problém klidem?
  • Neřešit problém kortikoidy?

 

Kontaktuje nás zde

 

VÍCE O TENISOVÉM/GOLFOVÉM LOKTI 

Tenisový loket / Golfový loket

Zdá se Vám, že s Vaším loktem není něco v pořádku? Bolestivé příznaky v oblasti vnějšího nebo vnitřního loketního kloubu nazývané tenisový loket (resp. golfový loket) znepříjemňují život nejen řadě vrcholových sportovců. Svěřte se do rukou profesionálů. Naši lékaři Vám sestaví komplexní terapii na základě přesného vyšetření pomocí nejmodernějších metod a technologií.

Jaké jsou příčiny potíží?

K zánětlivým bolestivým onemocnění vnitřního nebo vnějšího loketního kloubu dochází intenzivním krátkodobým nebo naopak opakovaným dlouhodobým přetížením šlach. Na vině je nejčastěji nevhodná pracovní poloha, špatná ergonomie při práci na PC, chybná sportovní technika, nevhodné vybavení nebo onemocnění, jakým je např. cukrovka. Častou a hodně krát opomíjenou příčinou bývá i skryté ložisko infekce v těle, například v zubu, mandlích, vaječníku nebo ve střevě, dále skrytá mykotická infekce a zvýšená hladina kyseliny močové. I to dokážeme odhalit díky komunikaci s pacientem a celkově komplexnímu přístupu.

Jak se projevuje tenisový loket?

Typickým projevem tenisového lokte je bolest na vnější straně, která vystřeluje do předloktí, prstů, ale i do paže a ramene. Často je doprovázena otokem, zarudnutím a zvýšenou teplotou v oblasti loketního kloubu. Nepříjemné projevy onemocnění se ozývají při zvedání zátěže nebo stisku ruky. Pociťujete-li zánětlivé projevy, neprodleně nás kontaktujte. Díky včasné a spolehlivé diagnóze můžeme nastavit správný proces léčby.

Jak se projevuje golfový loket?

Ostrá, dloubavá, vystřelující bolest doprovázející golfový (někdy také oštěpařský loket) se objevuje na vnitřní straně loketního kloubu při pokrčení prstů nebo sklopení zápěstí. Potíže tak mohou nastat i během činností každodenního života, jakými jsou odemykání dveří, šroubování nebo otáčení volantem. Sebemenší příznaky onemocnění není dobré podceňovat. Doporučujeme proto, abyste se co nejdříve objednali na vyšetření k našim specialistům. Vhodná terapie Vám brzy umožní vrátit se k maximálním výkonům.

Jak Vás vyléčíme?

Tradiční léčebné metody se mnohdy opírají o povrchové vyšetření, a proto dochází k nesprávnému průběhu léčby. Na naší klinice na to jdeme jinak. Vždy začínáme podrobným vyšetřením a stanovením diagnózy s pomocí ultrazvukového vyšetření, rentgenu i krevních a imunologických testů. Dokážeme sestavit speciální léčebný program přizpůsobený rozsahu onemocnění. Bereme ohled na individuální zdravotní stav a potřeby každého pacienta. Za pomoci rázové vlny, aplikace krevní plazmy, přístroje SIRIO, oscilace a v neposlední řadě odborné fyzioterapie dosahujeme vysoké úspěšnosti léčby. Trvalé výsledky naší terapie Vám navrátí zdraví a zaručí maximální spokojenost.
 

První vyšetření - co můžete očekávat?

  • Vstupní prohlídku lékařem
  • Ultrazvukové vyšetření a stanovení diagnózy
  • Sestavení individuálního léčebného plánu
  • Velmi dobrý léčebný efekt do 2-3 týdnů

S čím můžeme pomoci?

Jednoduše nás kontaktujte a my Vám zavoláme zpět!

Jak akutní je Váš stav?
čerstvé zranění
chronický problém
jiná akutnost
Souhlasím s použitím osobních údajů*
Uveďte veškeré doplňující informace, které považujete za důležité!

Opište prosím kontrolní text:

Můžete nás také kontaktovat na tel. +420 731 682 650
nebo nám napište na email info@barnamedical.cz

FAQ

Specializujete se pouze na sportovce a sportovní medicínu?
Neléčíme pouze sportovce. Dveře jsou u nás otevřeny každému, kdo řeší akutní nebo chronické problémy s pohybovým ústrojím, či ho pouze zajímá prevence. Nesprávné pohybové návyky a s tím spojené nemoci vznikají například i při celodenní sedavé práci u počítače apod.


Mám akutní bolesti zad. Mohu se objednat rovnou k vám?
Ano, můžete. Stačí, když nám ve formuláři na našem webu zanecháte své telefonní číslo a my se Vám do hodiny ozveme. Na akutní bolesti zad se dokonce specializujeme. Díky nejmodernější přístrojové diagnostice a terapii Vám dokážeme velice rychle ulevit od bolesti. Následné rehabilitace sestavená přímo Vám na míru pak pomůže vyléčit skutečnou příčinu problémů.

V čem se odlišujete od ostatních? Proč se mám léčit právě u vás?
Náš přístup je celostní a pohled na pacienta komplexní. Vždy hledáme skrytý původ nemoci či problému. K tomu nám pomáhá i nejmodernější přístrojová diagnostika, kterou máme jako jedni z mála v České republice k dispozici a tím se řadíme ke světové špičce.

 

Spolupracujeme

Smluvní pojišťovny
Newsletter
Budete mít přehled o slevách a pravidelných akcích.
Kontakty

Pod Krejcárkem 975/2, Praha 3 – Žižkov
vstup A/B - 3. patro

Mobil: +420 731 682 650, +420 731 682 651
Email:

Ordinační doba
Pondělí - Pátek od 8:00 do 17:00

Web: BARNA MEDICAL | © BARNA MEDICAL
Covid 19 2