ERI diagnostika

ERI diagnostika

V Barna Medical pracujeme s nejmodernějšími diagnostickými metodami. Umožňují nám vyhledat příčiny potíží i bez kapky krve, které běžné postupy snadno přehlédnou. Ať už jsou tělesného rázu, nebo mají původ v lidské psychice. Unikátní technologické zařízení pracuje na principu detekce a spektrální analýzy elektromagnetických vibrací, jež vytváří tělo člověka. Je důležitou součástí komplexního vyšetření. Každý z nás je jedinečnou osobností. Proto jen na základě přesné diagnostiky může tým odborníků sestavit správný léčebný plán.

Co přístroj ERI umí?

Metoda pomáhá vypátrat prvotní původ onemocnění. Nezáleží přitom, jak pokročilé či rozvinuté projevy choroby jsou. Má také vynikající schopnost najít příčinu i při stavech, kdy běžné diagnostické metody selhávají. Dokáže rozlišit, zda jde o příznaky somatické, nebo se na vzniku onemocnění podílí spíše psychika člověka. Přístroj ERI rychle a jednoduše určí biologický proces, který je spouštěčem na první pohled nesouvisejících příznaků a onemocnění. ERI v těle odhalí:
  • viry
  • bakterie
  • plísně
  • parazity
  • konzervanty
  • insekticidy
  • chemické škodlivé látky a těžké kovy
Součástí komplexní ERI diagnostiky je i vyšetření psychosomatiky.

Jak probíhá vyšetření

Samotné vyšetření je rychlé, bezbolestné a trvá pouhých pár minut. Zatímco pacient drží v ruce speciální sondu, technologické zařízení odebírá informaci o elektromagnetickém poli lidského těla. Sonda snímá dynamickou změnu napětí elektrického pole a to ze vzdálenosti 9–15 cm od povrchu kůže. Přístroj následně všechna data zaznamená, vyhodnotí a na základě poskytnutých informací ošetřující lékař stanoví diagnozu. Ve spolupráci s týmem specialistů pacientovi doporučí individuální komplexní léčbu.

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

Ozveme se Vám

Ozveme se Vám

Přes kontaktní formulář.

Akutnost Vašeho stavu
  • čerstvé zranění
  • chronický problém
  • jiná akutnost

Můžete nás také kontaktovat na tel. +420 220 514 761
nebo nám napište na email info@barnamedical.cz

Newsletter

FAQ

Budu si léčbu u vás vůbec moct dovolit? Lze ji hradit i z veřejného zdravotnictví?
Ano, samozřejmě. Mezi pacienty neděláme rozdíly. Máme uzavřené smlouvy s nejčastějšími zdravotními pojišťovnami v České republice – viz naše smluvní pojišťovny v zápatí webu. Osobní přístup ke každému pacientovi je pro nás naprosto klíčový.  


Specializujete se pouze na sportovce a sportovní medicínu?
Neléčíme pouze sportovce. Dveře jsou u nás otevřeny každému, kdo řeší akutní nebo chronické problémy s pohybovým ústrojím, či ho pouze zajímá prevence. Nesprávné pohybové návyky a s tím spojené nemoci vznikají například i při celodenní sedavé práci u počítače apod.


Mám akutní bolesti zad. Mohu se objednat rovnou k vám?
Ano, můžete. Stačí, když nám ve formuláři na našem webu zanecháte své telefonní číslo a my se Vám do hodiny ozveme. Na akutní bolesti zad se dokonce specializujeme. Díky nejmodernější přístrojové diagnostice a terapii Vám dokážeme velice rychle ulevit od bolesti. Následné rehabilitace sestavená přímo Vám na míru pak pomůže vyléčit skutečnou příčinu problémů.

V čem se odlišujete od ostatních? Proč se mám léčit právě u vás?
Náš přístup je celostní a pohled na pacienta komplexní. Vždy hledáme skrytý původ nemoci či problému. K tomu nám pomáhá i nejmodernější přístrojová diagnostika, kterou máme jako jedni z mála v České republice k dispozici a tím se řadíme ke světové špičce.

 

Spolupracujeme

Smluvní pojišťovny
Kontakty

Pod Krejcárkem 975/2, Praha 3 – Žižkov
vstup A/B - 3. patro

Mobil: +420 731 682 650, +420 731 682 651
Email:

Ordinační doba
Pondělí - Pátek od 8:00 do 17:00

Web: BARNA MEDICAL | © BARNA MEDICAL