Kontakt

S čím máme výborné výsledky

Bolesti zad

Díky přesné anamnéze léčíme skutečnou příčinu Vašich problémů se zády. Úleva od bolesti už po prvních dnech léčby!

Zánětlivé stavy pohybového ústrojí

Po rychlém vyšetření ultrazvukem ihned zahájíme cílenou rehabilitaci. Léky, kortikoidy a klidový režim dle nás není řešením.  

Natržené svaly

Precizní diagnostika a moderní přístrojová terapie urychlí rekonvalescenci. Včasná rehabilitace zkrátí dobu léčby až o 50 %.

Rehabilitace po úrazech

Po úrazu či operaci Vám sestavíme nejefektivnější program na míru. Náš přístup je celostní – kombinujeme znalosti napříč mnoha obory.

Periferní neuropatie / periferní nervy a traumatická poškození

Přesná neurologická diagnostika, nové vědecké poznatky a zcela osobní přístup ke každému pacientovi přinášejí nejlepší výsledky.

Více

Reference

Na Barna Medical jsem se obrátil na základě doporučení ortopeda z polikliniky Na Dlouhém Lánu. Trpěl jsem artrózou hlezna a kolena a MUDr. Fenclová prokazatelně přispěla k vyléčení těchto partií. Byl jsem velmi mile potěšen, jak přístupem MUDr. Fenclové tak i kolektivu recepčních a dalšího odborného personálu, kteří mi vycházeli a vychází vstříc. Moc děkuji za vlídný přístup a péčí.
Prof. Ing. RNDr. Petr Procházka, DrSc., dr.h.c.

Rok a půl jsem nemohl hrát tenis kvůli diagnóze „tenisového lokte“. Pomohla mi až terapie MUDr. Barny, díky které jsem se mohl vrátit k aktivnímu životu.
Zbyněk Hroneš

Vyhřeznutá ploténka mě na dlouho vyřadila z pracovního procesu. Vyzkoušela jsem všechno, ale opravdu mě vyléčili až specialisté v Barna Medical.
Hana Jenčová

Do kliniky mě přivedl "tradiční" přetržený křížový vaz. O současnou údržbu pohybového aparátu po výhřezu ploténky a se stará Bc. Petr Strnad. Jeho odborná způsobilost, ochota vyjít vstříc i v nestandardních situacích a vysoká osobní zodpovědnost jsou pro kliniku značným přínosem.
Ing. Petr Šimčák

Od první návštěvy je přístup všech zaměstnanců velice vstřícný, profesionální  a přátelský s jednoznačným cílem pomoci klientovi trvale od stávajících obtíží. I když se někdy mé bolesti beder ozvou, díky nim vím, jak si pomoci. Mohu opravdu jen doporučit.
Jiří Kroft

Za panem doktorem Barnou jsem přišla s bolestmi kolen, kvůli kterým mi jiný ortoped doporučil skončit se sportem (volejbal a basketbal). Po 5 návštěvách jsem se byla schopná znovu začít sportovat.
RNDr. Alena Horáková

Eva-Hubena-reference-fyzioterapie-barna-medicalBarna Medical využívám díky zaměstnavateli pro rehabilitaci kolena a při problémech s bederní páteří. MUDr. Barna mi vždy s úsměvem pomůže při akutních problémech a Bc. Petr Strnad mi dokáže rozhýbat zdánlivě nerozhýbatelné. Oceňuji komplexní péči milými odborníky obzvláště při ručních lymfatických masážích pí Moniky Štíbrové.
Eva Hubená

 

Ozveme se Vám

Ozveme se Vám

Přes kontaktní formulář.

Akutnost Vašeho stavu
  • čerstvé zranění
  • chronický problém
  • jiná akutnost

Můžete nás také kontaktovat na tel. +420 220 514 761
nebo nám napište na email info@barnamedical.cz

Newsletter

FAQ

Budu si léčbu u vás vůbec moct dovolit? Lze ji hradit i z veřejného zdravotnictví?
Ano, samozřejmě. Mezi pacienty neděláme rozdíly. Máme uzavřené smlouvy s nejčastějšími zdravotními pojišťovnami v České republice – viz naše smluvní pojišťovny v zápatí webu. Osobní přístup ke každému pacientovi je pro nás naprosto klíčový.  


Specializujete se pouze na sportovce a sportovní medicínu?
Neléčíme pouze sportovce. Dveře jsou u nás otevřeny každému, kdo řeší akutní nebo chronické problémy s pohybovým ústrojím, či ho pouze zajímá prevence. Nesprávné pohybové návyky a s tím spojené nemoci vznikají například i při celodenní sedavé práci u počítače apod.


Mám akutní bolesti zad. Mohu se objednat rovnou k vám?
Ano, můžete. Stačí, když nám ve formuláři na našem webu zanecháte své telefonní číslo a my se Vám do hodiny ozveme. Na akutní bolesti zad se dokonce specializujeme. Díky nejmodernější přístrojové diagnostice a terapii Vám dokážeme velice rychle ulevit od bolesti. Následné rehabilitace sestavená přímo Vám na míru pak pomůže vyléčit skutečnou příčinu problémů.

V čem se odlišujete od ostatních? Proč se mám léčit právě u vás?
Náš přístup je celostní a pohled na pacienta komplexní. Vždy hledáme skrytý původ nemoci či problému. K tomu nám pomáhá i nejmodernější přístrojová diagnostika, kterou máme jako jedni z mála v České republice k dispozici a tím se řadíme ke světové špičce.

 

Spolupracujeme

Smluvní pojišťovny
Kontakty

Pod Krejcárkem 975/2, Praha 3 – Žižkov
vstup A/B - 3. patro

Mobil: +420 731 682 650, +420 731 682 651
Email:

Ordinační doba
Pondělí - Pátek od 8:00 do 17:00

Web: BARNA MEDICAL | © BARNA MEDICAL